1 Yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (20 Kişi Oyladı, 4,10 Oy Üzerinden 5)
Loading...

Beach Head 2002 Tanıtımı ve İndirme yazımıza başlıyoruz. Bu oyunu bilmeyen yoktur. Varsa da çok şey kaybetmiştir. Küçük ve zevkli oyunların 1. sırasında gelir. Basit pc oyunlarının en güzellerindendir. Bir mevzidesiniz. Size saldıran onlarca asker tank top ve uçak helikopter paraşütçüler her şey var. Siz mevziiyi en güzel şekilde korumakla mükellefsiniz. Stratejik bir oyun olmasa da harika bir rpg savaş oyunudur. Oyunun başlangıç aşamasından bir kare vereyim.
beach head 2002 başlama Bu kareden görebilirsiniz. Şimdi bu oyunda başladık senaryoda size düşman askerleri saldırıyor. Bir çok bomba paketleri üzerinize atılıyor. Sizde ki silahlar belli. Füze top ve normal otomatik silah. Füze ilk levelde 8 tane mermisi ile geliyor. Sonradan bu düşüyor. Topta 6 tane mermi var. Otomatik silah sınırsız. Yapacağınız tek şey var gücünüzle savaşmak. Füze ile helikopter yok etmek şöyle.

Beach Head 2002 oyunu seveceğiniz eski bir oyundur. En dandik bilgisayara bile kurulabilir. Burada paylaştığımız oyunu çok seveceksiniz. Oyunda ki görsellerden bile ne kadar zevkli olduğunu görebilirsiniz.
beach head top ateşi

Oyuna başladıktan sonra sizi sürükleyici ve tadını damağınızda bırakan bir yapısı var. 10 sene önce oynamama rağmen hala özlüyorum arada bir oynuyorum. Burada arkadaşlar verdiğimiz rar dosyasından oyunu çıkarın. Resimli bir şekilde beach head 202 yazan dosyayı masa üstüne kısa yol olarak gönderin. Sonra çalıştırın. Oyun full sürümdür. crack gibi vs bir şey istemez.

beach head 2002 normal silahla ateş

Aşağıdaki linkten oyunu indirip kurabilirsiniz. Oyun paketleri yayınlamaya devam edeceğiz. Sizin istediğiniz oyun tanıtımları varsa lütfen yorum olarak yada iletişim menüsünden bize bildirin.

https://hotfile.com/dl/195946209/b8f0bab/Beachhead_2000_2002_all_in_one.rar.html

Oyunun rar şifresi : showzamani.awardspace.com

4 Responses to Beach Head 2002 Tanıtımı ve İndirme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir